כיכר היהלום - מדריך טיסה
  
לקבלת מידע מקצועי
אודות טיסה ונסיעות לחו"ל
מה קורה בעולם?
 
  ♦   שעון עולמי
 
  ♦   מזג אוויר
 
  ♦   שדות תעופה
 
       רכבות תחתית בעולם
 
  ♦   מסעדות כשרות
 
       שערי המרה
 
  ♦   בנקים - שעות פעילות וחופשות
 
   ♦   זמנים הלכתיים בעולם
 
   ♦   בתי כנסת ומניינים בעולם
 
   ♦   מקוואות בעולם
 
  ♦   מדריך משרדי נסיעות בישראל
 
     הקישור
iPhone Supported
משרדי נסיעות - איך לבחור סוכנות נסיעות לפני טיסה? מה באמת חשוב לדעת?

פעמים רבות כשאנו מתככנים לטוס לחו"ל, הדבר העיקרי שמעניין אותנו הוא עלות הכרטיס, חיפוש אחר דילים לחו"ל. נוסעים, לא תמיד נותנים את הדעת על סוכנות הנסיעות, שדרכה מתבצעת העסקה.

כמשרד נסיעות מנוסה אנו ממליצים שבטיסות ארוכות כגון: דרום אמריקה, ארצות הברית, אפריקה או כל יעד רחוק אחר, כן לשים את הדגש על סוכנות הנסיעות.  בחירת יעד מרוחק, מגדילה את התלות בסוכני נסיעות מנוסים. עזרה במציאת טיסות פנימיות, טיסות בין מדינות (קונקשיין) שהתעכבה או הקודמה, בעייה עם המלון שהוזמן הם חלק מתרחיש שיכול להתקיים.

לעיתים, כדאי לשלם מעט יותר עבור הביטחון האישי שיש מי שמטפל בצרכים שלכם. יש מי שעומד מאחוריכם ומסייע לכם לקבל שירות איכותי, מכוונות לעזרה, מהירות תגובה וטיפול הולם בכל צורך שעולה.

מחיר כרטיס טיסה
אם מחפשים טיסה לדרום אמריקה, או לכל מקום אחר עלות כרטיס הטיסה היא פרמטר מאוד חשוב אותו יש לקחת בחשבון. לרוב, מחיר כרטיס הטיסה מעיד על מיומנותם של סוכני נסיעות שיכולים לאתר כרטיסים מוזלים.  סוכנות נסיעות מנוסה, יכולה לאתר עבורכם דילים לחו"ל וכרטיסים זולים יותר מחברות התעופה.

רמת שירות של סוכנות
את רמת השירות של סוכנות הנסיעות ובראשם סוכני הנסיעות ניתן למדוד על פי מספר פרמטרים:
שעות השירות והמענה של המשרד, מהירות התגובה והטיפול בצורך שעולה, אפשרות התקשרות בחו"ל בכל דרך אפשרית (טלפונים, מיילים, טלפון נייד זמין של איש קשר), אדיבות של סוכני הנסיעות, מהירות השירות וכדומה.

ייעוץ מקצועי
מקצועיות של סוכנות נסיעות היא לא רק על ידי מציאת דילים לחו"ל וכרטיסים מוזלים. סוכנות נסיעות מקצועית תשתף אתכם במידע חשוב, גם אם לא ביקשתם אותו. כמו: מה כדאי לקחת לטיסה, איפה כדאי לבקר, מהן האטרקציות המיוחדות ועל מה כדאי לוותר.

עוד דרך למדידת מקצועיותה של סוכנות נסיעות היא מספר האפשרויות והפתרונות שמציעים סוכני הנסיעות עבור הצורך שלכם. לדוגמא: התווית מסלול טיסה כולל טיסות פנימיות וקונקשיין בהתאם ללוחות הזמנים שלכם.

הבחירה שלכם
ההרגשה האישית שלכם, האינטואיציה, מול סוכני הנסיעות היא חשובה מאד. לעיתים, מטיילים ימליצו לכם על סוכנות נסיעות או שיתנו חוות דעת לא חיובית על סוכנות נסיעות על סמך ניסיונם האישי. לא מן הנמנע, שאתם תחוו חוויה אחרת, מקצועית, טובה. לכן, כל המלצה מומלץ לקחת בערבון מוגבל. היחס שאתם מקבלים, ההרגשה שאתם חווים היא אישית.

במשרד נסיעות אחד יש מספר סוכני נסיעות וכמו כולם, גם הם בני אדם. לסוכן אחד יהיה חשוב שתיהנו מהטיול ולכן ישים דגש על מתן טיפים לארץ היעד, יצירת קשר אישי.
סוכן אחר יחשוב שעלות כרטיס הטיסה, איתור דילים לחו"ל הוא הדבר החשוב עבורכם.
כאן הבחירה היא שלכם. אתם קובעים מה חשוב לכם, כרטיסי טיסה זולים או התחברות אישית עם סוכן הניסעות, מהירות השירות,  זמן התגובה של המשרד וכדומה.

מה חשוב לספר לסוכן שלכם?
כאשר אתם מתייעצים עם סוכני נסיעות פרט לזמן הנסיעה, משך השהייה, חשוב לספר מהן ההעדפות שלכם. איפה אתם מתכננים לבקר, באיזה פסטיבל תרצו להשתתף ומה המוזיאון שעליו אינכם מוכנים לדלג. בהתאם לכן, יבנה עבורכם סוכן הנסיעות, מסלול נכון המותאם ללוחות זמנים, לקצב האישי שלכם.


כדי להקל על עצמכם בבחירת סוכנות הנסיעות דרכה אתם רוכשים כרטיסי טיסה לחו"ל, ציינו במפורש מה חשוב לכם:
"חשוב לי שתהיו איתי לאורך הטיול",  "חשוב לי מחיר טיסה זול", "מעניין אותי לוח טיסות גמיש ואפשרות להחלפת תאריכים".
אחרי שתסבירו לסוכני הנסיעות מה חשוב לכם, תוכלו לראות מי הגיב נכון למה שביקשתם, מי באמת התייחס למה שאמרתם.


 
רחוב ז'בוטינסקי 1, רמת גן  :  03-5750033
רחוב פתח תקוה 16, ירושלים  : 02-5374040
aaron@kikartravel.co.il
לייבסיטי - בניית אתרים